Bilen Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri

Türkçe Sayfa English Page

  Sizde Bir Bilene Sorun
 
ANA SAYFA         DMO  

TEKLİF TALEP

Size Özel Fiyatlar

  İLETİŞİM

 

 

HABERLER

Tüm Haberler


 

 

 

E-Bültene Katılın Habersiz Kalmayın

Ekle Çıkart  

 

  HAKKIMIZDA  

 

Bilen Bilgisayar Ve Güvenlik Sistemleri San. Ve Tic. Ltd. Şti.

Kurumsal Çözümler Üretiyoruz… Dünya Markalarını Sunuyoruz… Yeni Teknolojilerle Tanıştırıyoruz…

2005 yılında kurulmuş olan Bilen Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri, İstanbul Ataşehir'de faaliyet göstermekte olup, Kurumsal alanda her türlü bilgisayar satışı, teknik destek hizmetleri, sistem destek hizmeti ve kurumlara yönelik teknik servis bakım anlaşmalarıyla siz müşterilerimize hizmet vermektedir.

Müşteri portföyümüzde gerek kamu kuruluşları gerek ülkemizin önde gelen firmalarını bulunduran Bilen Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri sektörün en önemli unsuru olan "Müşteri Memnuniyetini" ilke edinerek, konusunda uzman personelleri ile müşteri ihtiyaçlarını karşılayacak çözümleri üretmekte ve hayata geçirmektedir.

Bilen Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri donanım ürünlerinde; HP, Dell, Lenovo, Acer, Asus, Apple, MSI, Samsung, Network ürünlerinde; HP, Huawei, Fortinet, Cisco, Aruba, Airties, Yazılım ürünlerinde Microsoft, Adobe, Symantec, Eset gibi sistemlerin satış kurulum ve destek gibi hizmetlerini gerçekleştirerek sektördeki hedeflerini genişletmiştir. Çözüm odaklı destek ve üst düzeyde müşteri memnuniyetini hedefleyen çalışma anlayışımızla ülkemizin bilgi toplumu oluşumuna artı değerler katma amacındayız.

Misyonumuz
Bilişim ürün ve hizmetlerini uluslararası kalite standartlarında ve yüksek müşteri memnuniyetini sağlayacak biçimde sunmak, yine bu bağlamda iş ortaklarımızla sektörde öncü başarı hikayelerine imza atmaktır.

Vizyonumuz
Bilişim sektöründe müşterilerimize en ileri ve en doğru teknolojiyi sunmak, teknolojik gelişmelere hızla adapte olabilmelerini sağlamak ve bu alanda ülkemizin lider şirketi olmaktır.
 

Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  İş Ortakları  |  Referanslar  |  Ürünler  |  Teklif İste  |  Duyurular  Arıza Takip  |  Site Haritası  |  İletişim


Bilen Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti. |  Tüm Hakları Saklıdır. © 2013   

Kayışdağı Cad. Irmak Sok. Güney İş Merkezi No:3/1 K.Bakkalköy Ataşehir İstanbul  

Tel: 0216 545 90 90 (Pbx)    Fax: 0216 545 84 07   

Facebook da Bizi Takip Edin Twitter da Bizi Takip Edin