Bilen Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri

Türkçe Sayfa English Page

  Sizde Bir Bilene Sorun
 
ANA SAYFA         DMO  

TEKLİF TALEP

Size Özel Fiyatlar

  İLETİŞİM

 

 

HABERLER

Tüm Haberler


 

 

 

E-Bültene Katılın Habersiz Kalmayın

Ekle Çıkart  

 

HP THIN CLIENT ÜRÜNLERİ  

Bilen Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri; HP Partner statüsü ile en avantajlı ürün ve hizmetlerle birlikte işletmenizin en doğru sanallaştırma teknolojileri ile buluşması için en doğru çözümleri sunmaktadır.

 

             

             

HP t310

Zero İstemcisi

HP t5145

İnce İstemci

HP t410 All-in-One

Akıllı Sıfır İstemci

HP t510

Esnek İnce İstemci

             
VMware’nin en yakın dostu. VMware ortamları için özel olarak üretilen HP t310 Zero İstemci, en son PCoIP VMware teknolojisi sayesinde muhteşem bir işlem performansı sunuyor. En yoğun çoklu ortam işlemlerinde bile sorunsuz bir masaüstü deneyimi yaşayın. Maliyetleri düşürün, masanızda boş alan yaratın ve güvenliği artırın. Hareketli parça içermemesi sayesinde güvenilirlik onun DNA'sının bir parçası. Etkileyici önyükleme ve yanıt süreleri sayesinde hızla işe koyulun.

 

  HP'nin şimdiye kadarki en basit ve satın alınabilir ince istemcisi. Temel ICA ve RDP bağlantısı gerektiren, görev odaklı çalışma ortamlarında masaüstü benzeri performansı yaşayın.   Güç ve ağ bağlantısı için tek bir kablo kullanarak PC benzeri performans sunan, HP’nin en düşük güç tüketimli tek all-in-one akıllı sıfır istemcisi. Masaüstünüzü sıfır yönetim ve sıfır riskle basitleştirin.   Sanallaştırma ortamınızı; yerleşik enerji verimliliği, akıllı bağlantı özellikleri ve PC benzeri multimedya gereksinimleriniz için kolay kurulum kılavuzları sayesinde üstün yükseltme performansına sahip HP t510 İnce İstemci ile destekleyin.
     
 

Bizlere ihtiyaç duyduğunuz talep veya yapmak istediğiniz sanallaştırma düşüncenizi iletmeniz yeterlidir, Uzman takım arkadaşlarımız sizi en uygun ürünler konusunda bilgilendirir, talepleriniz dinler ve gerekirse ayrılmış bir bütçeye göre çeşitli sanallaştırma yapıları sunar.

0216 545 90 90 (Pbx)

 

 

Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  İş Ortakları  |  Referanslar  |  Ürünler  |  Teklif İste  |  Duyurular  Arıza Takip  |  Site Haritası  |  İletişim


Bilen Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti. |  Tüm Hakları Saklıdır. © 2013   

Kayışdağı Cad. Irmak Sok. Güney İş Merkezi No:3/1 K.Bakkalköy Ataşehir İstanbul  

Tel: 0216 545 90 90 (Pbx)    Fax: 0216 545 84 07   

Facebook da Bizi Takip Edin Twitter da Bizi Takip Edin