Bilen Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri

Türkçe Sayfa English Page

  Sizde Bir Bilene Sorun
 
ANA SAYFA         DMO  

TEKLİF TALEP

Size Özel Fiyatlar

  İLETİŞİM

 

 

HABERLER

Tüm Haberler


 

 

 

E-Bültene Katılın Habersiz Kalmayın

Ekle Çıkart  

 

  PROJEKSİYON VE AKILLI TAHTA SİSTEMLERİ  

Projeksiyon Sistemleri 

Bilen Bilgisayar, eğitim kurumları, ofis toplantı odaları vb birçok alanda kullanılmak üzere projeksiyon cihazları ve perde kurulumları konusunda çözümleri üretmekte bu konuda hem ürün temini yapmakta, kurulum hizmeti vermekte ihtiyaç doğrultusunda kullanım bilgisi vermektedir.

İhtiyaç dahilinde nasıl bir ürün ve perde kullanılacağı bilinmiyor ise konu ile ilgili teknik ekibimiz önce bir ön değerlendirme yapmakta ortamı görmekte ve sizin kullanım sıklığınıza bağlı olarak en uygun ürün ve görüntü netliğine ulaşacağınız ürünleri sunmaktadır.

Projeksiyon çözümlerinde HITACHI, EPSON, PANASONIC, NEC, SONY, BENQ, ACER, LG, CASIO ürünlerinde çözümler üretmekte ve kalitenin önemli bir kısmının da sistemde kullanılan perde kaynaklı olduğumuzun bilincinde olarak cihazlar için en uygun ve yüksek kalite standartlarında perde ürünleri kullanmaktayız. Projeksiyon cihazı çözümlerimiz olan giriş seviyesi, profesyonel seviye ve ev sineması projektörlerinden, ultra kısa mesafe projektörlere kadar tüketicinin her türlü ihtiyacını karşılayacak bir çok modelle çözümler üretebiliyoruz.

Akıllı Tahta Sistemleri

Özellikle eğitim sektöründe çeşitli birimlerden görüntü yansıtma özelliği yeterli kalmayıp ayrıca görüntü üzerinde işlem yapma unsuru önem kazanmaktadır. Bu ihtiyaca uygun olarak ta akıllı tahta sistemleri ile bu ihtiyaç işlevsellik kazanmakta ve bilgisayar başına geçmeden akıllı tahta üzerinden gerçekleştirilmektedir. Bilen Bilgisayar tüm ihtiyaçlara uygun çözümler sunmaktadır.

 

Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  İş Ortakları  |  Referanslar  |  Ürünler  |  Teklif İste  |  Duyurular  Arıza Takip  |  Site Haritası  |  İletişim


Bilen Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti. |  Tüm Hakları Saklıdır. © 2013   

Kayışdağı Cad. Irmak Sok. Güney İş Merkezi No:3/1 K.Bakkalköy Ataşehir İstanbul  

Tel: 0216 545 90 90 (Pbx)    Fax: 0216 545 84 07   

Facebook da Bizi Takip Edin Twitter da Bizi Takip Edin