Kurumsal Bakım ve Destek Sözleşmesi

Gelişen teknoloji ile birlikte firmaların teknoloji yatırımları ve kullanımları daha üst seviyelerde artmakta ve bu artış ile birlikte hem IT personeli ihtiyacı hem de güvenlik önlemleri büyük bir önem arz etmektedir. Sistemlerinizin kesintisiz çalışması ve güvenlik önlemlerini en üst düzeyde tutmanız açısında konusunda uzman personellerimiz ile bakım ve destek hizmeti sözleşmesi yapmakta IT personel yatırımdan tasarruf ederek uzun vadede her zaman güncel teknolojik bir altyapıya en uygun koşullarla sahip olmuş olursunuz.

Kurumsal Bakım ve Destek Sözleşmesi Hangi Hizmetleri Kapsar?

Tüm bilgisayar türleri için periyodik bakım
Virüs ve casus yazılımlara karşı koruma ve güvenlik sistemlerinin desteği
Veri güvenliği ve yedekleme sistemlerinin sağlanması
Server, Depolama ve Yedekleme sistemleri kurulumu ve destek hizmetleri
Windows 7, Vista/XP Teknik Destek hizmetleri
Microsoft Exchange Server Kurulumu Destek İşlemleri
E-Posta , office kurulum ve destek hizmetleri
Network (Ağ) kurulumu, yapılandırılması ve destek işlemleri
Network Yapısal Kablolama Hizmetleri
Kritik sistem güncellemeleri
Sınırsız telefon desteği ve Uzak bağlantı desteği hizmetlerini kapsamaktadır.


Kurumsal Bakım ve Destek Sözleşmesi' nin Avantajları

Bakım ve Destek Sözleşmesindeki müşterilerimiz öncelikli hizmet kapsamındadır, arızalara anlaşma çerçevesinde saptanan süre içinde müdahale edilir, sistemin kesintisiz çalışması sağlanır. Uzmanlık gerektiren tüm branşlarda uzman personeller tarafından işlemler yapılır maliyetli bir IT personel yatırımından tasarruf edersiniz.. Sadece sorun bazından hizmet değil aynı zamanda gelişen teknolojiye paralel olarak teknoloji yatırım kararlarınızda fikirler alırsınız. Tek tek hizmet almaya göre, sözleşme kapsamında düzenli hizmet daha ekonomiktir. Teknoloji ürünleri alımlarında özel fiyat uygulaması ile daha uygun satınalımı imkanına sahip olursunuz.

Kurumsal Bakım ve Destek Sözleşmesi için Ne Yapmalıyım?

Bizlere bakım ve destek sözleşmesi hizmeti için talebiniz olduğunu iletmeniz yeterlidir, Uzman takım arkadaşlarımız sizi ziyaret ederek sistem envanterinizi çıkartır, sizin talepleriniz dinler ve gerekirse ayrılmış bir bütçeye göre çeşitli destek yapıları sunar tüm bu değerlendirmeler ücretsizdir.


0216 545 90 90 (Pbx)

Bilen Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri © 2005-2019 Bütün Hakları Saklıdır