Bu sistem; işletmenin yaşanabilecek en olumsuz felaket senaryoları ile karşılaşılması durumunda devreye girecek olan sistemler bütünüdür. Veri günümüzde işletmelerin kaybetmeye tahammül edemeyeceği, prestik ve çeşitli cezai yaptırımlarla karşı karşı kalabileceği en önemli hayati noktasıdır Felaket kurtarma yöntemi ile işletmeler bu veriyi sağlıklı bir şekilde koruma altına alarak hiçbir olumsuzluğa ve aksaklığı izin vermeden işlemlerinin devamlılığını sağlamaktadırlar. Aynı zamanda felaket kurtarma sistemi ile büyük mali zararlardan, onarılması çok zor olan güven ve prestij kayıplarından kendilerini korumuş olurlar.

Felaket Kurtarma olarak da bilinen Disaster Recovery sisteminde, iş sürekliliğinin kesintisiz çalışması ve verilerinizin kaybolmaması için tüm sistem ve bilgilerin farklı lokasyonda bir veri merkezine yada sunucu yapısına kopyalandığı bir yapıdır. Bu yapı Cloud Sunucular veya Kiralık Sunucular ile sağlanabildiği gibi lokasyon durumunuza göre kendi sunucu sisteminizi kurabileceğiniz yapıda da barındırılabilir.

Ekibimiz bu proje taleplerinde iş sürekliliği ve felaket kurtarma planlarını hazırlamasında çözüm geliştiriyor. Geçmiş tecrübemizi, müşterileri deneyimlemelerimizi paylaşarak bu konuda doğru ihtiyaçları ve en uygun senaryolarını oluşturarak yol gösteriyoruz.

Felaket Kurtarma çözümleri ile ne sağlıyoruz!

- Sistemlerin sürekliliği ve analizi edilebilmesi
- Kritik verilerin en zorlu süreçlerde korunması
- Yedekleme planlarının ve senaryolarının hazır olması
- Felaketlerle karşı karşıya kalınması durumundaki hazırlık
- İtibar sarsıcı durumlarla karşı karşıya kalmamak
- Marka değerinizi korumak
- İş sürekliliği

Bilen Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri © 2005-2019 Bütün Hakları Saklıdır