Bilen Bilgisayar, güvenlik kamerası sistemleri alanında uzun yıllardır başarılı projelere imza atmıştır. Proje ve keşif aşamasında müşteri ihtiyaçlarını dikkate alarak aynı zamanda emniyet birimleri ihtiyaçlarını da düşünerek kullanılan ürün, konumlandırma, lens ayarları vb pek çok etkeni en verimli biçimde kullanım ihtiyaca ve güvenlik sistemi en doğru biçimde cevap veren sistemleri hayata geçirmektedir.

Güvenlik kamera sistemlerimiz ihtiyaca yönelik olarak her türlü görüş açısına ve gece görüş düzeneğine ait kameralar, yoğun kamera sayısı ve kayıt yükünü kaldırabilecek DVR kayıt cihazları gerek sesli, gerek sadece görüntü düzeneği üzerine kurgulanabilen altyapı, son teknoloji erişim yazılımları ile istediğiniz her noktadan mobil ortam dahil olmak üzere sisteminizi izlemenize imkan verebilmektedir.

Gelişen teknoloji ile birlikte yüksek kalitede ve yüksek yoğunlukta veri depolamaları sağlayan ekipmanları sunmaktayız. Kamera sistemlerini hem iç mekan, hem de dış mekan olarak kurmaktayız. Unutmayın ki, güvenlik kamera sistemi hem caydırıcılık açısından hem de yaşanabilecek bir olay sonrası ihtiyaç duyulabilecek en önemli kaynak olmak niteliğinde önem kazanmaktadır.

Bilen Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri © 2005-2019 Bütün Hakları Saklıdır